1. Cieszę się waszą obecnością na Liturgii Wieczerzy Pańskiej, która wyrazem waszej wiary i wiedzy liturgicznej.

2. Dziękuję członkom Rady Parafialnej, Waszym przedstawicielom, za złożone życzenia. Dziękuję tym, którzy modlą się zakonników i kapłanów, oraz tym, którzy zamówili Msze św. wieczyste w naszych intencjach.

3. Dziękuję pracownikom, Liturgicznej Służbie Ołtarza i wolontariuszom, którzy włączyli się przygotowanie kościoła na Triduum Paschalne.

4. Dziękuję o. Bogdanowi za przewodniczenie liturgii, a o. Rafałowi za wygłoszenie kazania.

5. Dziękuję Zespołowi Wokalnemu Con Forza z Zarzenia wraz z p. Sławomirem Kuczkiem, za oprawę wokalną liturgii.

6. Dziękuję za przygotowanie Kaplicy Przechowania (Ciemnicy) o. Rafałowi Petkowiczowi i panom wspierającym: Wojciechowi, Adamowi, Pawłowi, Krzysztofowi, Franciszkowi.

7. Po zakończeniu liturgii będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj do godziny 22.00. Porządek adoracji według ulic, który jest na tablicy ogłoszeń, na karteczkach pod chórem i na stronie internetowej Parafii. Przychodząc w swojej godzinie zapewnimy ciągłą obecność i modlitwę przed Chrystusem Eucharystycznym.

9. Jutro w Wielki Piątek. Adoracja w Kaplicy Przechowania od g. 7.00. W Kościele nie celebruje się Mszy Świętej. Liturgia Męki Pańskiej o g. 18.00.

10. Przypominamy, że jutro wierni, którzy ukończyli 14 rok życia, są zobowiązani do zachowania do końca życia wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, a ci, którzy ukończyli 18. rok życia a nie rozpoczęli 60, są nadto zobowiązani do zachowania postu ścisłego, czyli do spożycia jednego posiłku do syta oraz dwóch skromnych.

11. Jutro o g. 15.00 rozpoczniemy nowennę do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania koronki. Obrazki Jezu, ufam Tobie z tekstem tej modlitwy są na stoliku z prasą.