1. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie i pełnienie funkcji, o. Jackowi za przewodniczenie, a o. Radosławowi wygłoszenie kazania.

2. Dziękuję za śpiew Zespołowi Wokalnemu Con Forza wraz p. Sławomirem Kuczkiem, oraz parafialnemu chórowi Apparenti z p. Janem Wiąckiem.

3. Dziękuję osobom, które przygotowały Grób Pański. Zaprojektował warszawski artysta-rzeźbiarz Paweł Kisielnicki. Projekt zrealizowali: wspomniany artysta, Mirosław Januszko, Adrian Karczewicz, Marta Chojnacka, Danuta Markowska, Dariusz Rawa. Kwiatami udekorowała Lidia Ryło. Dziękuję.

4. Dzisiaj za udział w adoracji i ucałowanie krzyża podczas celebracji można uzyskać odpust zupełny. Zachęcam do indywidualnego dopełniania warunków odpustu.

5. Od adoracji Krzyża podczas liturgii Męki Pańskiej aż do Wigilii Paschalnej przyklękamy przed Krzyżem.

6. Centralne Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się dziś o godz. 20.00 przy kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.

7. Ofiary złożone podczas adoracji krzyża są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Bóg zapłać.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim według ulic będzie trwać do 24.00.

9. Po zakończeniu liturgii będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

10. Jutro Wielka Sobota.

a. Adoracja w Grobie Pańskim od godz. 7.00 do g. 19.45.
b. Jutrznia o g. 7.30. Spowiedź święta: g. 7.00 – 17.00.
c. Święcenie pokarmów od g. 9.00-17.00.
d. Podczas święcenia Parafialna Rada Duszpasterska będzie prowadzić zbiórkę żywności i środków do higieny osobistej dla bezdomnych ze schroniska przy ul. Polskiej 33.
e. Drugi dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.
f. Liturgia Wigilii Paschalnej o g. 20.00.

Prosimy o przyniesienie świec na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.