1. Dziś możemy uzyskać odpust zupełny za odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych podczas Wigilii paschalnej. Zachęcamy, aby indywidualnie dopełnić warunków odpustu.

2. Dziękuję tym, którzy w czwartek, wczoraj i dziś uczestniczyli w liturgii Triduum Paschalnego. Bardzo dziękuję za podjęcie funkcji i posług: Liturgicznej Służbie Ołtarza, lektorom i psalmistom, kantorom, ceremoniarzom, Zespołowi Wokalnemu Con Forza i o. Tomaszowi za kazanie.

3. Dziękuję Parafianom, którzy adorowali Chrystusa Pana w Kaplicy Przechowania bądź w Grobie Pańskim.

4. Dziękuję tym, którzy przekazali dar na bezdomnych przy ul. Polskiej 33. Zaś panom Józefowi Lewandowskiemu, Adrianowi Karczewiczowi i Dariuszowi Rawie dziękuję za odbieranie darów i dostarczenie ich do schroniska.

5. Jutro Niedziela Wielkanocna. Procesja rezurekcyjna i Msza św. Zmartwychwstania Pańskiego o g. 7.00.
Asystę procesyjną proszę o podjęcie posługi.
Dziewczynki sypiące kwiaty proszę, by zgłosiły się do siostry Zuzanny kwadrans przed rozpoczęciem procesji. Dziękuję tym, którzy suszyli płatki kwiatów i je przekazali.
Przed procesją będą rozdane teksty pieśni wielkanocnych, abyśmy aktywnie uczestniczyli w procesji. Warto zabrać okulary do czytania.

6. Życzenia:

Drodzy Parafianie i Pielgrzymi,
życzmy Wam
mocnej wiary, która pozwala dostrzegać obecność Chrystusa Pana w prozie życia,

niezachwianej nadziei, która pomaga wyjść z grobu grzechu, wady, złego przyzwyczajenia czy nałogu,

miłości otwartej na drugiego człowieka, która rozpromienia zasmuconych i daje radość,

oraz zdrowia, które jest potrzebne do wypełnienia codziennych obowiązków i zobowiązań stanu.

Radosnego Alleluja!