Wigilia Paschalna, 30 marca 2013 r.

1. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za czynny udział podczas odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych podczas Wigilii paschalnej. Ci, którzy mają taką intencję niech indywidualnie dopełnią warunków odpustu.
2. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w celebrację bogatej i wielofunkcyjnej liturgii Wigilii Paschalnej. Dziękuję lektorom i psalmistom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, dk. Waldemarowi Klajstowi SchP, kl. Łukaszowi Czubowi SchP, lektorowi Jakubowi Infuleckiemu za czuwanie nad całością akcji liturgicznej.
3. Dziękuję za śpiew Zespołowi Wokalnemu Con Sforza z Zarzenia pod kierunkiem p. Sławomira Kuczka, który towarzyszy nam przez całe Triduum.
4. Dziękuję Parafianom, którzy tradycyjnie przekazali dar na biednych, mieszkających na terenie naszej parafii. Panu Mirosławowi Januszko i Józefowi Lewandowskiemu, członkowi Parafialnej Rady Duszpasterskiej, za dostarczenie darów bezdomnym przy ul. Polskiej.
5. Jutro Niedziela Wielkanocna:

a. Procesja rezurekcyjna i Msza św. Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 7.00.
b. Dziewczynki do sypania kwiatów proszę, by zgłosiły się do siostry Honoraty kwadrans przed rozpoczęciem procesji. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na wcześniejszy apel i pomogli zebrać płatki kwiatów na procesję.
c. Proszę, aby asysta procesyjna przygotowała się do procesji rezurekcyjnej: chodzi o baldachim, chorągwie, itd.