Get Adobe Flash player

1 październik, poniedziałek
1. Teatr – g. 9.00 – 12.00 – p. Zaborek
2. Dzień kalasantyński, Msza św. g. 18.00.

3 październik, środa
Adoracja od godz. 12.00. + Msza św. o g. 15.00 w kaplicy NMP KW,

4 październik, czwartek
1. I czwartek, Msza św. g. 8.15 (klasy VI-III gimn.),
2. Spotkanie w ramach 33 dniowych rekolekcji – Msza św. + akt pokuty, g. 18.00

5 październik, piątek
1. I piątek, Msza św. g. 8.15 (klasy III-V),
2. I piątek miesiąca, nawiedzenie chorych, g. 9.30-12.00,
3. Spotkanie w ramach 33 dniowych rekolekcji – Msza św. + akt pokuty, g. 18.00
4. katecheza przed chrztem dziecka, g. 19.00.

5-7 październik, piątek-niedziela
Spotkanie Pijarskiego Laikatu w Niepokalanowie

6 październik, sobota
1. Dyżur Parafialnego Zespołu Caritas, g. 9.00-10.30.
2. Zakończenie 33 dniowych rekolekcji – Msza św. z Aktem zawierzenia, g. 18.00.

7 październik, niedziela
1. Spotkanie przed I Komunią św., g. 11.00,
2. chrzest św. g. 13.00.
3. Msza św. z udziałem przedszkolaków, g. 16.00
4. spotkanie przed bierzmowaniem g. 16.30 – zaawansowani
5. spotkanie o. Proboszcza z rodzicami bierzmowanych, g. 16.30
6. Msza za śp. o. Edwarda Szajora SchP, g. 18.00

11 październik, czwartek
Chorzy, g. 11.00

12-14 październik, piątek-niedziela
XVIII Spotkanie Młodzieży Pijarskiej (Kraków)

13 październik, sobota
1. 300 lat Pijarów w Szczuczynie – sesja naukowa + Msza św.
2. Pielgrzymka KSP Totus Tuus, g. 10.00 – 14.00. .

13-14 październik, sobota-niedziela
Przymierze Miłosierdzia – Talitha kum

14 październik, niedziela
1. Święto Edukacji Narodowej,
2. XVIII Dzień Papieski „Promieniowanie ojcostwa”
3. Siekierkowski Korowód Niepodległościowy – DK Dorożkarnia – Bratycka – Grupy AK Północ – Bluszczańska – Siekierkowska – Gościniec – ok. g. 16.00-19.00

16 październik, wtorek
1. wspomnienie Bł. Piotra Casaniego
2. Pielgrzymka kandydatów do bierzmowania z Parafii Bożej Opatrzności, g. 19.00-21.30.

18 październik, czwartek
Przygotowanie do bierzmowania, g. 18.00

18-20 październik, sobota-niedziela
Formacja Stała Młodych Zakonników

19 październik, piątek
1. Przygotowanie do bierzmowania, g. 18.00
2. katecheza chrzcielna, g. 19.00;

20 październik, sobota
1. Dyżur Parafialnego Zespołu Caritas, g. 9.00-10.30.
2. spowiedź przed bierzmowaniem, g. 9.30

20/21 październik, sobota/niedziela
Nocne czuwanie, g. 21.00-5.00

21 październik, niedziela
1. Niedziela Misyjna.
2. Chrzest, g. 13.00.
3. Bierzmowanie, g. 18.00 – ks. bp Rafał Markowski
4. spotkanie przed bierzmowaniem – początkujący – Msza św. g. 18.00

24 październik, środa
Modlitwa w intencji Ojczyzny – o. J. Markowicz + Grupa Odrodzenie, g. 15.00-18.00

27 październik, sobota
1. Spotkanie organizacyjne przed rekolekcjami 33 dniowymi, g. 16.00.
2. Msza św. Imieninowa o. Tadeusza, g. 18.00,
3. Wieczór z Maryją, g. 18.45.

28 październik, niedziela
1. Spotkanie przed I Komunią św., g. 11.00,
2. spotkanie przed bierzmowaniem g. 16.30 – początkujący
3. Msza św. dziękczynna za bierzmowanie g. 18.00 + agapa.

A + M + P + I

Comments are closed.

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.