Wielki Czwartek, dn. 17 kwietnia 2014 r.

1. Dziękuję wszystkim pracownikom i wolontariuszom, którzy dotychczas włączyli się przygotowanie kościoła na Triduum Paschalne, w tym dzisiejszą Liturgię Wieczerzy Pańskiej.

2. Dziękuję o. Markowi Kudachowi i młodzieńcom Konradowi i Maciejowi, którzy przygotowali Kaplicę Przechowania (Ciemnicy).
Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 22.00. Zapraszamy do niej wszystkich Parafian, a zwłaszcza mieszkańców ulic: Gościniec, Koszykarska oraz ul. Gwintowa.
Porządek adoracji na jutro i pojutrze na tablicy ogłoszeń, na kartkach przy ostatnich ławkach i na stronie internetowej Parafii. Przychodząc w swojej godzinie zapewnimy stałą obecność przed Chrystusem Eucharystycznym.

3. W sobotę podczas błogosławienia pokarmów będzie można złożyć potrawy na stół świąteczny dla bezdomnych z ul. Polskiej 33.