„Shema” (z hebr. słuchaj) – to zespół muzyczny studentów i absolwentów, który swoim śpiewem i graniem uświetnia niedzielne Eucharystie o 18:00 w naszym Sanktuarium. W skład zespołu wchodzą dojrzali i zarażeni muzyczną pasją wokaliści i muzycy. Oprócz zwykłych Mszy św., zespół zajmuje się też oprawą chrztów, ślubów i innych uroczystości kościelnych.

Obecny skład zespołu:

Instrumentaliści – gitara akustyczna, gitara klasyczna, pianino elektryczne, gitara basowa. Gościnnie – flet poprzeczny, altówka, skrzypce.

Wokaliści – uzdolniona Siekierkowska młodzież (i nie tylko).

Jesteśmy otwarci na nowe osoby. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno muzyków, jak i wokalistów, którzy swoją muzykalnością chcą grać dla Pana.

Kontakt: przez facebook wystarczy kliknąć ikonę poniżej
Shema.Siekierki
lub po każdej mszy św. niedzielnej o 18:00. Telefon do kierownika zespołu 506-764-687.