Wielki Czwartek, dn. 2 kwietnia 2015 r.

1. Drodzy Parafianie, cieszę się z licznego udział w Liturgii Wieczerzy Pańskiej, która rozpoczyna obchód Świętego Triduum Paschalnego.

2. Dziękuję wszystkim pracownikom i wolontariuszom, którzy dotychczas włączyli się przygotowanie kościoła na Triduum Paschalne, w tym dzisiejszą Liturgię Wieczerzy Pańskiej.

3. Dziękuję o. Markowi Kudachowi i młodzieńcom Konradowi Kociszewskiemu i Maciejowi Pinkoszowi, którzy przygotowali Kaplicę Przechowania (Ciemnicę).
Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 22.00, a jutro od g. 7.00 do 24.00.
Porządek adoracji według ulic na tablicy ogłoszeń, na kartkach pod chórem i na stronie internetowej Parafii. Przychodząc w swojej godzinie zapewnimy stałą obecność przed Chrystusem Eucharystycznym.

4. Do wspólnoty zakonnej, na czas Triduum, dołączył alumn z pijarskiego seminarium Dariusz Jabłoński.

5. W sobotę podczas błogosławienia pokarmów będzie można złożyć potrawy na stół świąteczny dla bezdomnych z ul. Polskiej 33.