Get Adobe Flash player

198 Responses to Wpisy

 • Kasia i Tomek says:

  Błagamy Cię Mateńko o życie i zdrowie dla naszego poczętego dziecka by mogło szczęśliwie się narodzić i o dobre wyniki usg. Błagamy Cię wysłuchaj i wstaw się za nami przez swoja pokorę do Swojego Syna, który Ci niczego odmówić nie może. Już cztery razy poroniłam tak bardzo Cię błagam o pozostawienie przy życiu tego dziecka. Wierzymy że dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Patrycja says:

  Proszę Cię Maryjo w tej intencji którą nosimy w sercu, proszę Cię też o uzdrowienie taty z nowotworu, o uwolnienie nas od problemów oraz o pozytywne zakończenie ciężkiej sprawy oraz nawrócenie osób które mam w sercu. Proszę o pomoc moim kochanym Rodzicom, Mężowi, siostrom i ich mężom oraz dzieciom. Dziękuję za wysłuchanie intencji Nowenny Pompejańskiej wielu Nowenn Rozwiązujących Węzły oraz za piękne owoce naszego zawierzenia się Tobie po 33 dniach rekolekcji wg. Traktatu Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Jesteś wspaniałą kochającą Mamusią bardzo Cię kocham zawierzam Ci siebie, moją rodzinę, moje radości i problemy, proszę pojednaj rozbite małżeństwa szczególnie małżeństwo Agnieszki Marzeny i Edyty. Dziękuję za to że jesteś. Patrycja.

 • GrażynaS says:

  Maryjo Mateńko Nasza błagam Cię z serca całego o światło na drodze do Pana naszego Jezusa Chrystusa, dla mojego brata Waldemara, który odszedł do Domu Pana 2.03.2019
  Proszę o modlitwę za jego duszę. Bóg zapłać.

 • Bartłomiej says:

  Najświętsza Maryjo Panno proszę o łaskę uzdrowienia mego układu moczowo-płciowego z zakażenia.
  Proszę każdą Osobę, która to przeczyta o krótką modlitwę za mnie.

 • Krysia says:

  Najdroższa Mateczko! Dziękuję Ci za opiekę i wszelkie łaski, którymi nas obdarzasz. Zawierzam Ci moją rodzinę: męża, synów i wszystkich bliskich. Proszę o łaskę żywej wiary nadziei i miłości, a także zdrowie duszy i ciała. Zawierzam Ci małżeństwo Dorotki i Zbyszka. Przyjdź z uzdrowieniem i uwolnieniem od wszelkiego zła.
  Bóg zapłać!

 • Danuta says:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała.
  Bóg zapłać!

 • WIESLAWA GRUCKA says:

  Mateczko błagam o pomoc o uzdrowienie ciała i ducha dla całej rodziny, oby guz Kazika się wchłonął aby syn dostał powołanie, o zdrowie dla całej rodziny. CHWAŁA PANU. AMEN

 • WIESIA says:

  Mateczko błagam o zdrowie dla Kazika – guz przysadki mózgowej. O uzdrowienie. Błagam o nawrócenie i uleczenie ciała i ducha dla syna. O rzucenie nałogów. O właściwy wybór drogi życia. Daj mu Panie siłę i wiarę oraz zdrowie do walki z nałogami. Proszę o powołanie Panu Bogu wiadome aby wreszcie je dostał i wszyscy ludzie którzy mają na niego zły wpływ usunęli się z jego życia. Proszę o pomoc w wychowaniu syna na porządnego człowieka. I wreszcie błagam o zdrowie dla siebie o wiarę miłość i obym na chwałę Chrystusa żyła. AMEN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.