Get Adobe Flash player

187 Responses to Wpisy, komentarze

 • Janusz says:

  Maryjo, Nauczycielko Młodzieży! Wypraszaj u Ducha Świętego dary i owoce dla Zuzanny, która dzisiaj przyjmuje sakrament bierzmowania

 • Siostra kw. says:

  Maryjo Królowo Pokoju proszę o wstawiennictwo wyproszenie wszelkich potrzebnych łask dla mojej siostry Doroty i jej rodziny oraz zdrowia i walki z nałogami. Maryjo Królowo Nasza proś oto Samego Syna on Ci nie odmówi. Bądź pozdrowiona teraz i na wieki wieków.

 • krystynawitkowska says:

  W dniu 18.11.2017r.odbędzie się ślub mojej siostrzenicy i chrzest Marysi w Sanktuarium, Maryjo Królowo Pokoju Matko Chrystusa Boga Naszego i Nasza proszę o wstawiennictwo wyproszenie wszelkich potrzebnych łask u twego Syna Jezusa Chrystusa na nowej drodze życia nowej rodziny Bożej, żeby Twoje i błogosławieństwo Twojego Syna towarzyszyło temu małżeństwu oraz całej ich rodzinie. O to pokornie proszę. Ciocia Krystyna. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.

 • EO says:

  Proszę o modlitwę za moich rodziców oraz zgodę między nami.

 • Barbara says:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia niezdrowej relacji pomiędzy Pawłem a jego mamą i siostrą. O powrót Pawła do wiary i małżeństwa. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

 • Krystyna says:

  Jako jedna z nielicznych stron Parafii, która oferuje witrynę w języku obcym i to nie jednym. Strona bardzo fajna, dużo ciekawych kategorii. Warto zaglądać, by być na bieżąco z informacjami z Parafii.

 • Janusz Parać says:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej żony Danieli i mojego syna Piotra.
  Bóg Zapłać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.