Get Adobe Flash player

192 Responses to Wpisy, komentarze

 • Tomasz says:

  O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.
  O nawrócenie Laury, Jana, Sebastiana i Dariusza. O miłość w rodzinie.
  Za rodzinę Arka i Basi. O zdrowie dla Barbary.

 • Aneta says:

  Maryjo, Mateńko moja, proszę o dar dobrej pracy i przepraszam, że ostatnio zwątpiłam, proszę o dar dobrego, kochającego mnie męża, o dar zdrowia dla mojej mamy, rodziny i przyjaciół oraz moje dobre wyniki badań, proszę o nawrócenie bliskich mi osób, a przede wszystkim o pokój na świecie.
  Tak bardzo Ci dziękuję za Twoją wstawiennictwo u Syna Twego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Jezu ufam Tobie. Dziękuję. Amen

 • Jadwiga says:

  Pokornie proszę o modlitwy za mnie o Miłosierdzie Boże.

 • Mama A says:

  Mateczko TY znasz i zawsze wysłuchujesz naszych próśb bardzo Ciebie proszę Mateczko Wspieraj moje dzieci syna i córki w dobrym zdrowiu wychowaniu w nauce zdobywaniu dobrego solidnego wykształcenia prac rodzin i miejsc w życiu w dobrych relacjach z ludźmi pomagaj i upraszaj im dar roztropnego korzystania z przywilejów młodości, aby zdawały szczęśliwie wszystkie egzaminy i dokonywały dobrych wyborów za natchnieniami Ducha Świętego z Twoją Mateczko Pięknej Miłości pomocą MATECZKO UFAM TOBIE MÓDL SIĘ ZA NAMI proszę mama.

 • Emilia says:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie Tomasza z uczulenia na 22 alergeny, z astmy i lęków.
  Panie Boże zapłać!

 • Monika says:

  Błagam o wstawiennictwo Matkę Przenajświętszą za moim synem – o łaskę wiary dla niego, żeby zszedł ze złej drogi, oraz o uczciwą pracę i wierzącą żonę dla niego.
  Proszę też o łaskę wiary dla mojego ojca i brata.

 • Grażyna says:

  Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla mamy, Joli, Wojtka i pani Marii.

 • EWA says:

  Matko Pięknej Miłości, uwolnij mnie ze strasznego zniewolenia.

 • halina b says:

  Szczęść Boże! Często wspominam Piękną Nauczycielkę Młodzieży z Siekierek. To jeszcze jedno Oblicze Mamy Jezusa…..Matuchno! Ty zawsze wysłuchujesz naszych próśb. Wspieraj moje liczne wnuczęta w nauce, daj im dar roztropnego korzystania z przywilejów młodości, niech dokonują życiowych wyborów z Twoją pomocą. Matko Pięknej Miłości módl się za nami.

 • Elżbieta says:

  Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus,

  Proszę o wsparcie modlitewne – z godziny na godzinę zostałam wyrzucona z pracy – w ramach oszczędności firmy – proszę o modlitwę wraz ze mną o łaski znalezienia nowej pracy, proszę o to także w imieniu wszystkich poszukujących zatrudnienia – o łaski pokory, miłości i zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – Jezu ufam Tobie – Tobie oddaję – Niech się dzieje Wola Twoja Panie – Bóg zapłać z całego serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.