Get Adobe Flash player

198 Responses to Wpisy

 • Adriana says:

  Proszę Cię najpokorniej Maryjo o uzdrowienie cielesne i duchowe oraz potrzebne łaski dla Rysia, Józefa, Ireny, Barbary, Marty, Franka, Mariusza, Marioli, Krystyna, Bartłomieja, Zdravki, Anny, Alicji, Laury, Jolanty, Emilii, Marcina, Elżbiety, Lucyny, Weroniki, Józefa2, Artura, Michaeli, Jadwigi, o pomoc duchową dla niedoszłej ofiary samobójstwa,o uwolnienie Dawida, o nawrócenie Ryszarda, o spokój dusz śp. Leony, Dany, Teresy, Olgi, za dobroczyńców duchowych i materialnych, o nawrócenie i miłość do Boga i Maryi i dobre rozpoznanie Woli Bożej dla Adriany. Bóg zapłać.

 • Iwona says:

  Matenko bardzo Cię proszę o uzdrowienie mnie z oskrzeli mocnej chrypy kaszlu. W piątek mam iść do nowej pracy po wielu latach pracy na czarno. Tak długo czekałam na jakieś zatrudnienie aby do lat emerytury dorobić. Mam już 54 lata, a lat nie mam, a ja jestem słaba, błagam pomóż mi Matenko uzdrów mnie.

 • Teresa says:

  Najświętsza Panno Proszę czuwaj nad moimi dziećmi.

 • Janusz says:

  Maryjo, Nauczycielko Młodzieży! Wypraszaj u Ducha Świętego dary i owoce dla Zuzanny, która dzisiaj przyjmuje sakrament bierzmowania

 • Siostra kw. says:

  Maryjo Królowo Pokoju proszę o wstawiennictwo wyproszenie wszelkich potrzebnych łask dla mojej siostry Doroty i jej rodziny oraz zdrowia i walki z nałogami. Maryjo Królowo Nasza proś oto Samego Syna on Ci nie odmówi. Bądź pozdrowiona teraz i na wieki wieków.

 • krystynawitkowska says:

  W dniu 18.11.2017r.odbędzie się ślub mojej siostrzenicy i chrzest Marysi w Sanktuarium, Maryjo Królowo Pokoju Matko Chrystusa Boga Naszego i Nasza proszę o wstawiennictwo wyproszenie wszelkich potrzebnych łask u twego Syna Jezusa Chrystusa na nowej drodze życia nowej rodziny Bożej, żeby Twoje i błogosławieństwo Twojego Syna towarzyszyło temu małżeństwu oraz całej ich rodzinie. O to pokornie proszę. Ciocia Krystyna. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.

 • EO says:

  Proszę o modlitwę za moich rodziców oraz zgodę między nami.

 • Barbara says:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia niezdrowej relacji pomiędzy Pawłem a jego mamą i siostrą. O powrót Pawła do wiary i małżeństwa. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

 • Krystyna says:

  Jako jedna z nielicznych stron Parafii, która oferuje witrynę w języku obcym i to nie jednym. Strona bardzo fajna, dużo ciekawych kategorii. Warto zaglądać, by być na bieżąco z informacjami z Parafii.

 • Janusz Parać says:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej żony Danieli i mojego syna Piotra.
  Bóg Zapłać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.