Get Adobe Flash player

Kalendarium

1 marzec, piątek
1. Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Msza św. dla szkół g. 8.15.
2. I piątek miesiąca, SP, g. 8.15.
3. I piątek miesiąca, nawiedzenie chorych, g. 9.30-12.30,
4. katecheza chrzcielna, g. 19.00,

2 marzec, sobota
1. Dyżur Parafialnego Zespołu Caritas, g. 9.00-10.30;
2. Nabożeństwo pierwszych sobót, g. 17.15
3. 33-dniowe rekolekcje DNM – 13 dzień + adoracja g. 19.00-20.30;

3 marzec, niedziela
1. Adoracja od godz. 15.00. + Msza św. o g. 18.00,
2. Spotkanie przygotowujące do I Komunii św. dzieci i ich rodziców, g. 11.00,
3. Chrzest św. dzieci – g. 13.00;
4. spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem, g. 16.30

4 marzec, poniedziałek
Dzień Kalasantyński, g. 18.00,

6 marzec, środa
Środa Popielcowa, Msza św. szkolna g. 8.15

8 marzec, piątek
1. Wspomnienie Św. Faustino Migueza, pijara.
2. XIV Pielgrzymka Gimnazjalistów Pijarskich do Sanktuarium

9 marzec, sobota
1. Dzień Formacyjny księży proboszczów i rektorów (Dom Rekolekcyjny na Bielanach), g. 10.00–14.00.
2. 33-dniowe rekolekcje DNM – 20 dzień + adoracja g. 19.00-20.30.

10 marzec, niedziela
1. I Niedziela WlkP
2. Anna Szcześniak, niepełnosprawna malarka, g, 10.00-14.00
3. spotkanie Domowego Kościoła, g. 15.00-19.00

11 marzec, poniedziałek
Dzień chorych, Msza św., pn, g. 11.00,

13 marzec, środa
Święto Papieskie i 6. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę św. Piotra, Msza św. w Świątyni Opatrzności, g. 17.30.

15 marzec, piątek
Katecheza przed chrztem dziecka, g. 19.00

16 marzec, sobota
1. Dzień Formacyjny księży wikariuszy i rezydentów (Dom Rekolekcyjny na Bielanach), g.10.00–14.00.
2. Finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu Gramatycznego im ks. Onufrego Kopczyńskiego, g. 12.00,
3. 33-dniowe rekolekcje DNM – 27 dzień + adoracja g. 19.00-20.30.

16/17 marzec, sobota/niedziela
Nocne czuwanie, g. 21.00-5.00

17 marzec, niedziela
1. II Niedziela Wielkiego Postu: Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami; Ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.
2. Zespół Vis Bonum
3. Chrzest św. dzieci, g. 13.00;
4. Msza św. z udziałem przedszkolaków, g. 16.00
5. Spotkań Małżeńskich (mała grupa), g. 15.00 do 18.00

18-20 marzec, poniedziałek-środa
Rekolekcje wielkopostne dla szkół

22 marzec, piątek
33-dniowe rekolekcje DNM – 32 dzień + Droga Krzyżowa g. 19.00;

23 marzec, sobota
1. Dyżur Parafialnego Zespołu Caritas, g. 9.00-10.30.
2. 33-dniowe rekolekcje DNM – 33 dzień + Akt pokuty, g. 19.00;

24 marzec, niedziela
Akt zawierzenia DNM uczestników 33 dniowych rekolekcji, g. 14.30.

27 marzec, środa
Modlitwa w intencji Ojczyzny – Grupa Odrodzenie – o. Józef Markowicz, g. 15.00-18.00

28 marzec, czwartek
Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji moralnej odnowy polskiego narodu i intronizacji NSPJ, od g.15.00, a Msza św. w tej intencji o g. 18.00.

30 marzec, sobota
1. Wielkopostny dzień skupienia dla pracowników Kolegium. g. 9.00-13.00
2. DNM – Wieczór z Maryją, g. 18.00-21.00

30-31 marzec, sobota-niedziela
Przymierze Miłosierdzia – Ruah

31 marzec, niedziela
Rozpoczęcie parafialnych rekolekcji wielkopostnych. Rekolekcjonista: ks. Radosław Warenda SCJ.


A + M + P + I

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.