Get Adobe Flash player

Wizyta duszpasterska

1. Rozpoczniemy ją 2 stycznia 2018 r., w kolejności odwrotnej niż w roku minionym, tzn. od ulicy Polskiej, a zakończymy przy ul. Melomanów.

2. W tym roku nie udamy się z kolędą do rodzin, które mieszkają

a. przy ulicy Bartyckiej, numery nieparzyste, od nr 5 do 103,
b. oraz przy ulicy Bluszczańskiej, numery parzyste od nr 32 do 76. Przepraszamy!

3. Wizytę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o g. 16.30, a w soboty o g. 15.00.

4. Udamy się z modlitwą i błogosławieństwem do rodzin, które figurują w kartotece parafialnej.

5. Nowych mieszkańców parafii, którzy mają wolę przyjęcia duszpasterza, prosimy, aby się zgłosili się do parafii telefonicznie lub mailowo.

6. Rodziny, które nie mogą przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, jeśli się zgłoszą, to nawiedzimy je w ramach uzupełnień.

7. Podtrzymujemy zasadę, że w czasie odwiedzin nie przyjmujemy ofiar. Swój dar możecie złożyć w kopercie na tacę, uczestnicząc we Mszy św. w niedzielę. Dziękujemy!

8. W okresie kolędowania kancelaria parafialna we wtorki, czwartki i soboty będzie funkcjonować bez zmian, a w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 15.00 do 16.00. Jeśli dla kogoś te godziny są niemożliwe, to prosimy o kontakt mailowy.

9. Dołóżmy starań, by rodzina była w komplecie.

10. Prosimy o przygotowanie krzyża, świecy, wody święconej, kropidła, Pisma św., a uczniowie zeszytów do religii. Woda święcona będzie wystawiona do zabrania po świętach w przedsionku kościoła.

11. W intencji Rodzin, które nawiedzamy, modlimy się, celebrując Msze św. w dni powszednie o g. 7.30 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.

12. Plan wizyty duszpasterskiej:
2.01. środa – ulice: Polska, Wolicka, Gąsocińska
3.01. czwartek – ulice: Kątna, Antoniewska, Piramowicza
4.01. piątek – od g. 16.30 – ulice: Siekierkowska, Spiralna
5.01. sobota – od g. 10.00 – ulice: Korzenna, Kobylańska, Mocna, Budzikowa, Zegarowa.
7.01. poniedziałek – ul. Nadrzeczna, Gwintowa, Gościniec nr 6-24, Koszykarska
8.01. wtorek – ul. Gościniec 26-42, Gościniec 3-53, Bluszczańska 4 i Bluszczańska 6
9.01. środa – ul. Cytrynowa, Daktylowa, Figowa
10.01. czwartek – ul. Bluszczańska 3-27, Ananasowa
11.01. piątek – ul. Bluszczańska 61, 63, 65, 67
12.01. sobota – ul. Bluszczańska 69, 69A, 69B, 69C, 73
14.01. poniedziałek – ul. Batalionu AK Karpaty od 1 do 1D
15.01. wtorek – ul. Batalionu AK Karpaty 3 + 5 + 5A + 5B, Grupy AK Krybar 1, 3, 3A, 3B, Bartycka nr 2-12A + Rodzynkowa
16.01. środa – ul. Grupy AK „Krybar” 5, 5A+5B, 7, 7A, 7B, 7C
17.01. czwartek – Bartycka 20
18.01. piątek – ul. Żenczykowskiego 1-12
19.01. sobota – ul. Ponikowskiego, Ku Wiśle, Wasiutyńskiego, Dyżewskiego i Pszenickiego
21.01. poniedziałek – ul. Bartycka 22B, 22C, ul. Niewielka 29, 29A, 30, 31, 31A
22.01. wtorek – ul. Bartycka 115, 115A, ul. Pod Kopcem, ul. Grupy AK „Północ” n-ry nieparzyste
23.01. środa – ul. Grupy AK „Północ” 4
24.01. czwartek – ul. Grupy AK „Północ” 2
25.01. piątek – ul. Melomanów 2 i 2A
26.01. sobota – ul. Melomanów 4 i 6
28.01. poniedziałek – ul. Melomanów 8 i 10.
29.01. wtorek – uzupełnienia
01.02. piątek – uzupełnienia

Przy wyszukiwaniu informacji wystarczy wpisać słowo lub jego część.